LASTEAED

Vormsil avati lasteaed esmakordselt 1971. aastal Hullos, kuid 2002. aastal kolis lasteaed koolimaja vahestus naabruses valminud maja uutesse ruumidesse. Koos lasteaiaga avati ka uus ja ainulaadne mänguväljak Mini - Vormsi ning samas majas alustas tööd nõuetekohane köök. 2005. aastal moodustati lasteaeda ja kooli ühendav uudne õppeasutus – Vormsi Lasteaed-Põhikool.

Meie lasteaias töötab 1 liitrühm, mis pakub väikestele Vormsi põnnidele kasvamiseks ja arenemiseks koduseid ruume ning igakülgselt soodsaid tingimusi, aga ka piisavalt soojust, päikest ja puhtast õhku.

Lasteaed kui õppeasutus väärtustab kunagiste edumeelsete Vormsi koolmeistrite Konstantin Kreegi ja Jaan Spuhl - Rotalia missiooni – rakendada õppetegevuses kodulooalaseid materjale, et selle kaudu süvendada armastust lähema koduümbruse ja siinse kauni looduse vastu.

Tänase Vormsi lasteaia tunnussõnadeks on:

• Kultuurilooline mänguväljak
  • Vormsi aabitsad
  • Loomingulisus

Tänu Vormsi vahvate põnnide kaasabile ja nende loomingule on valminud meie oma aabitsate sari: Vormsi kodukoha-aabits, Vormsi keskkonna-aabits, Vormsi metsa-aabits ning meie oma kalender Vormsi põnnide kuunäitaja 2012.

Päikest ja tere tulemast!

Kontakt:
Hullo küla, Vormsi 91301, Läänemaa
Telefon: 52 963 18 (vastab valla referent)

Õpetajad: 530 096 87; 527 9667

Kokk 512 1558
lasteaed@vormsi.ee

Lehe kujunduse ja koodi autor on Lauri Oja.
Taustapilt on võetud Vikipeediast, autor Risto Kosk.