Koolielu

Huviringid

2021/22 tegutsevad huviringid:

1. Tants - juhendaja Madli Tarjus.
  2. Matkad - juhendaja Elle Palmpuu (info matkade kohta jooksvalt)
  3. Talharpa - juhendajad Helle Suurlaht ja Laura Lehto. Tunnid toimuvad Haapsalus Rannarootsi muuseumis (Helle) ja saarel (Laura).                                    Harjutustunnid I poolaastal:  9. oktoober (Helle); 16. oktoober (Laura); 6. november (Helle); 20. november (Laura); 4. detsember (Helle); 18. detsember (Laura); 15. jaanuar 2022 (Helle)
  4. Lisaks saavad vanemad õpilased osaleda rahavatantsu naisrühma (juhendaja Annika Adams) ja segarühma (juhendaja Eidi Leht) tegevustes

2021/22 tegutsevad huviringid:

1. Tants - juhendaja Madli Tarjus.
  2. Matkad - juhendaja Elle Palmpuu (info matkade kohta jooksvalt)